









133 ₴
Показати оптові ціниЧоловічі шкарпетки Quarter Socks бренда Fruit of the Loom — класичні шкарпетки середньої довжини з м'якою підошвою, яка забезпечує комфортне та щільне прилягання до ноги. Шкарпетки — базовий і необхідний елемент гардероба для всієї родини. Шкарпетки комфортно прилягають до ноги, мають м'яку структуру підошви для додаткового комфорту. Ділянки, які відчувають чимале навантаження — підошва, зона п'яти та носка — мають додатковий шар матеріалу, що забезпечує амортизацію та чималу зносостійкість.
Чоловічі шкарпетки Quarter Socks виготовлені з тканини з максимальним вмістом натуральних волокон — склад тканини 70% бавовна, 22% поліестер, 6% поліамід, 2% еластан. У моделі верхня частина носка має захист ранту навколо щиколотки, що забезпечує ідеальне прилягання до ноги. Гумка оброблена розпушальним панчішним швом. Збоку шкарпетка зроблена нашивка Fruit of the loom, що підкреслює оригінальність бренда.
Шкарпетки упаковані по 1 парі кожен колір окремо: білий, чорний, сірий. Модель Quarter Socks представлена в 3 розмірах: S (35-38), M (39-42), L (43-46). Щільність матеріалу залежить від розміру — що більший розмір, тим щільніша тканина: S – 30,60 г/пара, M – 33,60 г/пара, L – 35,20 г/пара. У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати якісні оригінальні шкарпетки Fruit of the loom за недорогою ціною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fruit of the Loom |
| Склад | 70% бавовна, 22% поліестер, 6% Поліамід, 2% еластан |
| Колір | Різні кольори |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул: | 67-602-Z-01 |
| Модель: | Fruit quarter socks |
| Сілует | Прилегающый |
| Щільність: | S 30,60 р/пара, M 33,60 р/пара, L 35,20 р/пара |
| Розміри: | S-L |
| Стиль | Спортивний |
| Склад: | 70% бавовна, 22% поліестер, 6% Поліамід, 2% еластан |
| Бренд: | Fruit of the loom |
| Стан | Нове |
| Тип товару | Шкарпетки |
| Довжина: | Середньої довжини |
| Країна-виробник: | Марокко |
| Розмір | Різні розміри |